3 dni do startu

Tak, wiem, nie było długo wieści, więc nadrabiamy od początku. Przygotujcie dobre humory i coś na głowę, bo pogoda zapewne dopisze. Przypominamy, że start w niedzielę, 15 czerwca 2019 r., o godz. 12:00. Biuro zawodów, czeka na Was od 8:30 do 11:00 w sali sportowej zespołu Szkół przy ul. Krótkiej 6. (Tam gdzie biegi dziecięce)!!!!

Po biegu partner Punkt Piękności zaprasza, podobnie jak w zeszłym roku, do swojego namiotu, gdzie znów zaoferują Wam masaże. Dodatkowo Punkt Piękności przekazuje vouchery na zabiegi dla biegaczy w kategorii Gmina Strzegom!!

Kolejny partner to NZOZ Zdrowie, który ufundował 3 nagrody w postaci bonów, każdy o wartości 100 zł, na badania dla biegaczy. Dodatkowo personel będzie świadczył opiekę nad biegami dzieci i młodzieży. Oczywiście również

Partnerzy żywieniowi to Izotoniki.com.pl oraz Kuhne. Dzięki tej współpracy w pakietach otrzymacie żelki energetyczne ALE ENERGY JELLIES oraz kremowy sos koktajlowy. A na bufecie oraz mecie będzie czekał przygotowany specjalnie dla Was napój izotoniczny IsoQey.

Podobnie jak w ubiegłym roku, po przybiegnięciu na metę będziecie mogli wygrawerować sobie swój wynik na medalu. A to wszystko dzięki kolejnemu partnerowi, firmie Grawer Bus.

No i na koniec dwie, chyba najważniejsze informacje. W pakietach oprócz żelków i sosów koktajlowych dostaniecie od Organizatorów opaski oraz lekkie czapeczki. Dwa termoaktywne produkty, które na pewno przydadzą Wam się podczas kolejnych treningów / zawodów. No i jeszcze rzecz chyba najważniejsza: medal. Tak, w tym roku również będą medale i również będą zawierały kawałek tego, co w Strzegomiu najcenniejsze, GRANITU. Granit dostarcza nasz kolejny partner Granitowa Galeria.

czapka i opaska
medal 2019